Mes skatiname nuostabiausių idėjų įgyvendinimą, įkvėpdami kūrėjus ir sujungdami bendruomenes

Apie mus

Startuokim.lt – platforma, skirta suvienyti žmones, turinčius idėjų, kaip pagerinti mūsų visuomenę, bei žmones, norinčius paremti šias idėjas.

Mes norime padėti žmonėms savo idėjas paversti realybe, todėl, suteikdami jiems galimybę gauti finsansavimą savo sumanymams iš galinčių ir norinčių padėti, siekiame užtikrinti geresnę mūsų visuomenės ir šalies ateitį. Kai žmonės vienijasi – atsitinka nuostabūs dalykai.

Šios platformos idėja kilo po to, kai VŠĮ Artoteka pradėjo organizuoti nemokamus kūrybinius – edukacinius užsiėmimus sergantiems vaikams ligoninėse bei vaikų namuose, senoliams slaugos namuose bei neįgaliųjų centruose. Norėdami padengti išlaidas prašėme paramos iš savo draugų bei dalyvavome įvairiuose konkursuose dotacijoms gauti. Kartais pavykdavo gauti paramą, tačiau daugeliu atveju negalėjome atlaikyti pernelyg didelės tuzino kitų naudingų visuomenei projektų konkurencijos tos pačios paskirites dotacijai gauti ir konkursus pralaimėdavome.

Mes matėme daug iniciatyvių projektų organizatoriių, kurie aktyviai dalyvaudavo konkursuose su nuostabiausiais sumanymais, tačiau dėl trūkstamo finansavimo bei pernelyg didelės konkurencijos negalėjo realizuoti savo sumanymų ir nuleisdavo rankas. Būtent dėl šios priežasties nusprendėme sukurti šią projektų finansavimo platformą, kurioje bet kuri pelno nesiekianti organizacija ar žmonių grupė gali gauti finansavimą savo socialiniams projektams ir juos sėkmingai įgyvendinti.

Taigi, sugalvokite idėją, kuri padarys visuomenę geresnę, apsiginkluokite entuziazmu ir praneškite apie savo projektą žmonėms ir jį sėkmingai įgyvendinkite. Kartu mes galim padaryti pasaulį geresniu!