Privatumo politika

Privatumo politika

Jūsu privatumas mums yra labai svarbus. Privalu perskaityti ir sutikti su privatumo terminais aprašytais šiame skyriuje prieš užregistruojant paskyrą ir tampant nariu. Mes renkame, naudojame ir tam tikrais atvejais atskleidžiame jūsų informaciją tretiems asmenins. Ši privatumo politika reglamentuoja visą jūsų informacijos naudojimą. Sutikdami su šia  privatumo politika bei jos terminais, jūs leidžiate mums panaudoti jūsų asmeninę informaciją čia nurodytiems tikslams. Ši privatumo politika yra įtraukta į sąlygų sutartį kaip vienas iš sąlygų sutarties subjektų.

Mes tikime, kad jūs turite žinoti kuo daugiau apie mūsų privatumo politiką, todėl paruošėme gana ilgą aktą. Tokiu būdu galite priimti pagrįstą sprendimą. Aprašyta čia  privatumo praktika galioja svetainei startuokim.lt (toliau: „svetainė“)

Svetainėje yra taikomi taikomosios teisės reikalavimai. Mes stengiames pateikti pilną privatumo politikos rinkinį per savo svetainę ir paslaugas („Platforma“)

Visi su privatumo politika susiję klausimai turi būti siunčiami adresu  nurodytu apačioje. Privatumo politika turi nuorodas į kitus informacinius puslapius mūsų svetainėje ir kituose puslapiuose. Atkreipkite dėmesį, kad pabraukti žodžiai ir frazės yra nurodos į minėtus šaltinius. Rekomenduojame perskaityti visą privatumo politiką ir apsilankyti suteiktose nuorodose, kuriose rasite papildomos informacijos. Nuorodose gali būti papildomos informacijos apie sąlygų sutartį bei privatumo politiką, kurią būtina perskaityti prieš tampant svetainės nariu.

1. Svarbi informacija apie vaikus

Vaikai (asmenys iki 18 metų) negali naudotis mūsų paslaugomis be suaugusiūjų priežiūros, todėl prašome vaikų neteikti jokios asmeninės informacijos. Jeigu jums nėra 18 metų, galite naudotis mūsų paslaugomis tik prižiūrimi tėvų ar globėjų.

2. Informacija, kurią renkame

Norime suteikti jums sklandžią, efektyvią ir saugią patirtį platformoje, tai yra pagrindinė informacijos kaupimo priežastis. Informacija mums leidžia suteikti paslaugas, kurios labiausiai atitinka jūsų norus, pakelia saugumą bei efektyvumą pritaikant šias paslaugas jūsų poreikiams. Renkame tik tą informaciją, kuri padeda mums pasiekti šių tikslų.

Norėdami pilnai naudotis mūsų paslaugomis, būsite paprašyti užsiregistruoti naudojant mūsų internetinę registracijos formą, kurioje reikia pateikti šiuos duomenis:  pilną vardą, savo kontaktus bei kitą asmeninę informaciją. Taip pat reikalaujame papildomos informacijos, tokios kaip: 1) jei kuriate paskyrą kaip projekto vadovas, atstovaujantis organizaciją – dokumentų, įrodančių legalią organizacijos veiklą, finansinių ataskaitų, 2) jei registruojate paskyrą kaip projekto kūrėjas – asmuo – jūsų tapatybės kortelės ar paso kopijos, taip pat ir jūsų komandos narių: 3) jei registruojate paskyrą kaip projektų remėjas – jūsų banko kortelės informacijos.

Mes automatiškai tikriname informaciją remdamiesi jūsų aktyvumu mūsų svetainėje. Ši informacija yra naudojama vidinio tyrimo atlikimui: demografijai, interesams ir elgesiui nustatyti,o  tai padeda spresti  ir visos bendruomenės problemas. Ši informacija yra renkama ir apdorojama  apibendrintu pagrindu. Šią informaciją sudaro: Jūsų URL nuoroda iš kurios atėjote (Nesvarbu ar naviguojate mūsų puslapyje ar atėjote iš kitur), URL nuoroda į kurią einate toliau (Nesvarbu ar naviguojate mūsų puslapyje ar atėjote iš kitur), jūsų naudojama naršyklė ir IP adresas.

Naudojame tokius informacijos rinkimo būdus kaip „Slapukai“. „Slapukai“ yra maži failai, talpinami jūsų kietajame diske. Taip pat siūlome tam tikras funkcijas prieinamas naudojant „slapukus“. „Slapukai“ naudojami norint rečiau vesti savo slaptažodį jūsų apsilankymo metu. „Slapukai“ leidžia rinkti informaciją susijusią su jūsų interesais. Dauguma „slapukų“ yra aktyvūs tik jūsų apsilankymo metu ir yra ištrinami. Visada galite pasirinkti nenaudoti „slapukų“ jei tai leidžia jūsų naršyklė, tokiu atveju jums gali tekti dažniau prisijungti su slaptažodžiu bei galite netekti galimybės naudotis tam tikromis puslapio funkcijomis.

Naudodamiesi mūsų puslapiu galite susidurti su trečiųjų šalių slapukais. Pavyzdžiui, jei lankotės puslapyje sukurtame naudotojo – jame gali būti slapukų, kurių mes nekontroliuojame.

Jei mūsų platformoje pateikiate projektą, mes renkame informaciją apie jūsų elgesį. Taip pat renkame ir kitų vartotojų komentarus apie jus.

Jeigu esate projekto kūrėjas, galime nuspręsti surinkti daugiau reikalingos informacijos, tokios kaip jūsų adresas, kreditinės kortelės numeris, galiojimo data ir banko sąskaitos duomenys.

Jei rašote žinutes ir talpinate komentarus mūsų puslapyje, rinksime tik tą informaciją, kurią atskleisite.

Jei mums siunčiate asmeninę korespondenciją, tokią kaip el. Laiškai ar laiškai, arba jei kiti naudotojai/trečiosios šalys siunčia šią informaciją apie jus, mes galime rinkti tokią informaciją specifiškai.
Jei registruosite ir prisijungsite platformoje, kitoje svetainėje arba naudosite svetainę, teikiančią platformos ar svetainės paslaugą, kuri palengvins jūsų veiklą platformoje, ši svetainė gali pateikti jūsų ir jūsų sandorius bei jūsų asmeninę informaciją atgal į mūsų platformą.

Mokėjimo informacija perduodama saugiai naudojant Secure Sockets Layer (SSL) šifravimo technologiją ir apdorojama saugiu trečiosios šalies mokėjimo sistema (PCI DSS Compliant).

3. Mūsų naudojimasis jūsų informacija

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją (įskaitant, bet neapsiribojant, informacija, esančią byloje, kurią mes palaikome apie jus, ir kitą informaciją, kurią mes gauname iš jūsų dabartinės ir ankstesnės veiklos svetainėje), siekiant išspręsti ginčus, spręsti problemas, padėti užtikrinti saugią jūsų vaiklą mūsų svetainėje ir laikytis mūsų naudotojo sutarties. Kartais mes galime ieškoti kelių naudotojų, kad nustatytume problemas ar išspręstume ginčus, o ypač galėtume išnagrinėti jūsų informaciją, kad identifikuotume naudotojus, naudojančius kelis naudotojo vardus ar slapyvardžius.

Jei nuspręsite paskelbti projektą mūsų svetainėje, mes naudosime jūsų adresą ir atsiskaitymo informaciją, kad galėtume pateikti jums sąskaitą bei užtikrinti reikalingą paramą.

Jūs sutinkate, kad galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, norint  patobulinti savo rinkodaros ir reklamines galimybes, analizuoti svetainių naudojimą, patobulinti turinį ir produktų pasiūlymus bei tinkinti svetainės turinį, išdėstymą ir paslaugas. Šie naudojimo būdai patobulina mūsų svetainę ir pritaikomi tam, kad atitiktų jūsų poreikius, kad naudodamiesi mūsų paslaugomis gautumėte sklandų, efektyvų, saugų ir jums pritaikytą produktą.

Jūs sutinkate, kad galime naudoti jūsų duomenis tam, kad galėtume susisiekti su jumis ir pateikti jums informaciją, kuri yra nukreipta į jūsų interesų palaikymą, pvz., administracinius pranešimus, produktų pasiūlymus ir pastabas, susijusias su jūsų naudojimusi svetaine. Priimdami naudotojo sutartį ir privatumo politiką,  jūs aiškiai sutinkate gauti šią informaciją.

4. Jūsų informacijos atskleidimas

Nors svetainė naudoja standartinę praktiką, kad apsaugotų jūsų asmeninę informaciją, dėl techninių apribojimų negalime užtikrinti, kad visi jūsų asmeniniai pranešimai ir kita asmeninė informacija niekada nebus atskleista kitais būdais, kurie kitaip neapibrėžti šioje privatumo politikoje. Pavyzdžiu (neapsiribojant aukščiau minėtu) mes galime būti priversti atskleisti informaciją vyriausybei ar trečiosioms šalims tam tikromis aplinkybėmis (tolesnė informacija pateikiama skyriuje “Teisiniai reikalavimai”), arba trečiosios šalys gali neteisėtai perimti arba gauti prieigą prie perdavimo ar privačių ryšių. Todėl, nors mes naudojame pramonės standartines praktikas, kad apsaugotume jūsų privatumą, negalime ir negarantuojame, kad jūsų asmeninė informacija ar asmeniniai pranešimai visada bus saugūs.

Laikantis mūsų privatumo  politikos, mes neperleidžiame ir nenuomojame jokios asmeninės informacijos apie jus trečiosioms šalims. Tačiau toliau išvardinsime kai kuriuos atvėjus, kada jūsų asmeninė informacija gali būti atskleista, ir, sutikdami su naudojimo sutartimi ir privatumo politika, jūs aiškiai sutinkate, kad svetainė gali atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiais atvėjais:

Partneriai. Mes kaupiame (kaupiame duomenis iš visų naudotojų paskyrų) asmeninę informaciją ir atskleidžiame tokią informaciją partneriams ir kitomis trečiosiomis šalimis, kad jos nebūtų identifikuojamos rinkodaros ir reklamos tikslais. Tačiau tokiose situacijose mes neatskleidžiame šiems subjektams jokios informacijos, kuri gali būti naudojama jūsų asmeniškai identifikuoti. Tam tikra informacija, pvz., Jūsų vardas, el. Pašto adresas, slaptažodis, kredito kortelės numeris ir banko sąskaitos numeris, niekada nebus atskleisti reklamuotojams.

Bendruomenė. Visoje svetainėje jūs identifikuojamas pagal savo vardą ir pavardę. Jei esate projekto kūrėjas, jūsų elektroninio pašto adresas bus viešai rodomas kartu su projekto pavadinimu. Dėl to kiti naudotojai ir trečiosios šalys gali atsiųsti jums nepageidaujamą el. laišką ir galės asmeniškai identifikuoti visą jūsų veiklą svetainėje. Jei esate projekto remėjas ir pasirinkote savo vardą rodyti rėmėjų sąraše, jis gali būti naudojamas norint identifikuoti jus ir jūsų veiklą svetainėje. Kiti žmonės gali pamatyti praeityje remiamus projektus, susijusius komentarus, skelbimus svetainėje ir kt. Taip pat pateikiame kelis būdus, leidžiančius kitiems naudotojams sužinoti daugiau apie jus ir jūsų paskyros veiklą, pvz., mūsų funkcija, kuri leidžia vartotojams greitai pamatyti visus jūsų sukurtus ar palaikomus projektus. Jei esate įtrauktas į sandorį, mes leidžiame kitiems vartotojams peržiūrėti jūsų vardą, el. pašto adresą ir gauti jūsų kontaktinę informaciją.

Išoriniai paslaugų teikėjai. Yra keletas išorinių paslaugų teikėjų siūlomų paslaugų, kurios padės jums naudotis mūsų svetaine (pvz., Autentifikavimas). Jei pasirinksite naudoti šias papildomas paslaugas, atskleiskite asmeninę informaciją išorės paslaugų teikėjams ir (arba) suteiksite jiems leidimą surinkti asmeninę informaciją apie jus, tada jų naudojimąsi jūsų asmenine informacija reglamentuoja jų privatumo politika. Jūsų patogumui galime pateikti tam tikrą jūsų asmeninę informaciją išorės paslaugų teikėjui, siūlančiam tokias paslaugas. Tačiau prieš atskleisdami jūsų asmeninę informaciją išorės paslaugų teikėjui, turėsite galimybę pamatyti, kokie duomenys bus siunčiami ir galėsite patvirtinti atskleidimą. Norėdami užkirsti kelią atskleisti savo asmeninę informaciją išorės paslaugų teikėjui, galite atmesti tokią informaciją arba paprasčiausiai nenaudoti jų paslaugų. Kadangi mes nekontroliuojame šių trečiųjų šalių privatumo praktikos, prieš nusprendžiant pradėti naudotis jų paslaugomis turėtumėte įvertinti savo situaciją.

Vidiniai paslaugų teikėjai. Mes galime naudoti vidaus paslaugų teikėjus, kad padidintume mūsų paslaugų efektyvumą (pvz., Paiešką, diskusijų lentynas, apklausas), todėl galime pateikti tam tikrą jūsų asmeninę informaciją tiesiogiai jiems. Kai kuriais atvejais vidinis paslaugų teikėjas gali rinkti informaciją tiesiogiai iš jūsų (pvz., Situacija, kai mes prašome vidaus paslaugų teikėjo atlikti apklausą už mus). Tokiais atvejais jums bus pranešta apie vidinio paslaugų teikėjo dalyvavimą, o visa jūsų atskleidžiama informacija bus griežtai neprivaloma. Visais atvejais informacija, kurią mes tiekiame vidaus paslaugų teikėjams, riboja konfidencialumo susitarimai. Jei tiesiogiai pateikiate papildomą informaciją vidaus paslaugų teikėjui, tada jų naudojimąsi informacija reglamentuoja jų taikoma privatumo politika.

Kitos verslo įmonės. Mes dalijamės daugybe mūsų duomenų, įskaitant asmeninę informaciją apie jus, su įmonėmis, bendromis įmonėmis ir partneriais, kurie yra įsipareigoję teikti jūsų prekybos internetu poreikius ir susijusias paslaugas, kaip to reikalauja galiojantys įstatymai. Tiek, kiek šie subjektai turi prieigą prie jūsų informacijos, ji yra naudojama tokiu pat būdu, kaip ir kitų naudotojų gaunama informacija. Mūsų partneriai ir bendros įmonės laikosi privatumo taisyklių, ne mažiau apsaugančių nuo visų duomenų naudotojų nei mūsų privatumo politikoje aprašytos praktikos, kiek yra reikalaujama  pagal galiojančius įstatymus. Gali būti, kad platformos paslaugų teikėjas “startuokim.lt”, dukterinės įmonės, jos bendros įmonės ar bet koks jų derinys galėtų sujungti ar būti įsigyti kito verslo subjekto. Jei toks derinys įvyks, jūs turėtumėte tikėtis, kad “startuokim.lt” dalinsis visa informacija ar visa informacija, kad ir toliau galėtų teikti paslaugas. Jūs gausite pranešimą apie tokį įvykį (Jei tai įvyks), kaip numatyta 11 skirsnyje (“Pranešimas”), mes turėsime reikalauti, kad naujas bendras subjektas laikytųsi šioje privatumo politikoje nurodytų veiksmų.

Teisiniai prašymai. Platforma gali teisėtai atskleisti jūsų asmeninę informaciją teisėsaugos ar kitoms valstybės institucijoms. Platforma bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir kitomis trečiosiomis šalimis, siekdama užtikrinti įstatymų, intelektinės nuosavybės ir kitų teisių įgyvendinimą. Galime (ir jūs įgaliojate mus) atskleisti bet kokią informaciją apie jus teisėsaugos pareigūnams ar kitiems vyriausybės pareigūnams, jei mes, savo nuožiūra, manome, kad jie yra reikalingi, tinkami arba kitaip leidžiami naudoti įtariant dėl sukčiavimo, intelektinės nuosavybės teisių pažeidimų tyrimo, piratavimo ar kitos veiklos, kuri yra neteisėta arba gali mums pakenkti.

5. Kitų vartotojų informacijos naudojimas

Siekiant palengvinti visų bendruomenės narių sąveiką, mūsų paslauga leidžia jums ribotą prieigą prie kitų naudotojų kontaktinės informacijos. Kaip projekto kūrėjas turite prieigą prie projekto partnerio vardo, el. pašto adreso ir kitos kontaktinės informacijos, taip pat kaip remėjas turite prieigą prie kūrėjo vardo, el. pašto adreso ir kitos kontaktinės informacijos.

Susipažinę su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis, jūs sutinkate, kad kitų naudotojų asmeninė informacija, kurią jūs gaunate per svetainę arba per su platforma susijusį ryšį, bus naudojama pagal platformos suteiktą licenciją, naudoti tokią informaciją tik su platforma susijusiems pranešimams, kurie nėra nepageidaujami komerciniai pranešimai.

Visais atvejais turite suteikti vartotojams galimybę pašalinti save iš savo duomenų bazės ir galimybę peržiūrėti, kokią informaciją apie juos sukaupėte. Be to, jokiomis aplinkybėmis, išskyrus tuos, kurie apibrėžti šiame skirsnyje, negalite atskleisti asmeninės informacijos apie kitą naudotoją bet kuriai trečiajai šaliai be mūsų sutikimo ir kito naudotojo sutikimo. Atkreipkite dėmesį, kad teisėsaugos personalui ir kitiems teisių turėtojams suteikiamos skirtingos teisės, susijusios su informacija ir prieiga prie jos.

Mes ir mūsų vartotojai netoleruoja „spam‘o“. Todėl, neapsiribodami anksčiau nurodytomis nuostatomis, jūs neturite tesiės pridėti platformos narį į savo pašto adresų sąrašą (el. pašto ar fizinį laišką) be aiškaus jo sutikimo. Norėdami pranešti apie kitų naudotojų „spam‘ą“, atsiųskite el. laišką naudodami kontaktinę informaciją šio puslapio apačioje.

Ši svetainė naudoja “Google AdWords” pakartotinės rinkodaros paslaugą. “AdWords” pakartotinė rinkodara yra “Google” teikiama pakartotinės rinkodaros ir elgsenos nukreipimo paslauga. Ji jungia svetainės veiklą su “AdWords” reklamos tinklu ir “Doubleclick” slapuku. Galite atsisakyti slapukų stebėjimo čia: https://support.google.com/ads/answer/2662922?hl=lt-LT.

6. El. Pašto įrankių naudojimas

Negalite naudoti žinučių siuntimo paslaugos ar kitų siuntimo elektroninio pašto paslaugų, kuriomis siunčiamas nepageidaujamas elektroninį paštas arba kitaip siųsti turinį, kuris pažeidžia mūsų taisykles ir nuostatas arba privatumo politiką.

7. Slaptažodžio valdymas

Jūs esate atsakingi už visus veiksmus, kurių imamasi naudojant slaptažodį, įskaitant mokesčius. Todėl mes nerekomenduojame atskleisti savo platformos slaptažodžio jokioms trečiosioms šalims. Jei nuspręsite bendrinti savo slaptažodį ar informaciją su trečiosiomis šalimis, kad suteiktų jums papildomų paslaugų, sutinkate, kad esate atsakingi už visus veiksmus, kurių imtasi naudojant jūsų slaptažodį, todėl turėtumėte peržiūrėti trečiosios šalies privatumo politiką. Jei prarasite savo slaptažodžio valdymą, galite prarasti esminę jūsų asmeninės informacijos kontrolę ir gali būti laikomasi teisiškai įpareigojančių veiksmų, kurių imamasi jūsų vardu. Todėl, jei dėl bet kokios priežasties jūsų slaptažodžio saugumas buvo pažeistas, turėtumėte nedelsdami pakeisti savo slaptažodį, kaip išsamiai aprašyta 8 skyriuje.

8. Prieiga, peržiūra ir jūsų asmeninės informacijos keitimas

Po registracijos galite peržiūrėti ir keisti informaciją, kurią pateikėte registracijos metu, įskaitant:

Jūsų registracijos informacija, pvz.: vardas, organizacijos pavadinimas, adresas, miestas, pašto kodas, pagrindinis telefono numeris, antrinis telefono numeris, el. paštas ir lytis.

Jūsų slaptažodis (jei pateikėte tokią informaciją).

Jūs turite nedelsdamas atnaujinti savo asmeninę informaciją, jei ji pasikeis. Paskelbus, negalėsite pakeisti ar pašalinti viešų skelbimų, padarytų mūsų forumuose ar kitose žinučių srityse arba atsiliepimų srityje.

Jūsų prašymu mes pašalinsime jūsų paskyrą, kontaktinę informaciją ir finansinę informaciją iš mūsų aktyvių duomenų bazių. Norėdami pateikti šį prašymą, atsiųskite el. Laišką naudodami kontaktinę informaciją šio puslapio apačioje. Tokia informacija bus pašalinta kuo greičiau, pagal mūsų informacijos pašalinimo politiką ir taikytiną teisę.

Savo bylose mes išsaugosime informaciją, kurią prašėte pašalinti tam tikromis aplinkybėmis, pvz., siekiant užkirsti kelią sukčiavimui, spręsti ginčus, spręsti problemas, padėti atlikti bet kokius tyrimus, norint laikytis mūsų taisyklių ir nuostatų bei teisinių reikalavimų. Be to, tokia išankstinė informacija niekuomet visiškai nepašalinama iš mūsų duomenų bazių dėl techninių apribojimų, ir todėl, kad ji kaupiama mūsų atsarginėse sistemose. Todėl neturėtumėte tikėtis, kad visa jūsų asmeninė informacija bus visiškai pašalinta iš mūsų duomenų bazių atsakant į jūsų užklausas. Tačiau tokia informacija bus neprieinama viešam peržiūrėjimui ir kitų platformos narių naudojimui. Ši informacija bus prieinama tik platformos darbuotojams.

9. Kiti informacijos rinkėjai

Išskyrus atvejus, kai kitaip aiškiai aptariama šioje privatumo politikoje, šiame dokumente nagrinėjama tik jūsų pateikiamos informacijos naudojimas ir atskleidimas. Jei atskleisite savo informaciją kitoms šalims, nesvarbu, ar jos yra projekto kūrėjai ar projektų rėmėjai mūsų svetainėje ar kitose interneto svetainėse, gali būti taikomos skirtingos taisyklės  jų atskleidimui ar viešinimui. Jei mes naudojame trečiųjų šalių reklamuotojus, jie laikosi savo privatumo reikalavimų ir politikos. Kadangi platforma nekontroliuoja trečiųjų šalių privatumo politikos, jums taikoma trečiosios šalies privatumo politika. Mes rekomenduojame jums išsiaiškinti visas detales prieš atskleidžiant savo asmeninę informaciją kitiems.

10. Saugumas

Jūsų informacija yra saugoma svetainės serveriuose, šiuo metu esančiuose Lietuvoje. Mes naudojame pramoninius standartus, siekdami apsaugoti jūsų asmeninės informacijos konfidencialumą, pvz., ugniasienes, užkoduotus puslapius ir “Secure Socket Layers” (SSL). Tačiau „idealus saugumas” neegzistuoja internete.

11. Pastabos

Laikui bėgant mes galime pakeisti šią privatumo politiką atsižvelgdami į jūsų pastabas ir mūsų poreikius tam, kad ji  tiksliai atitiktų mūsų duomenų rinkimo ir atskleidimo praktiką. Visi šios politikos pakeitimai yra veiksmingi, kai mes suteikiame jums bent trisdešimt (30) dienų įspėjimą apie pakeitimus, paskelbdami pakeitimus svetainėje ir siųsdami el. laišką vartotojams, kurie pasirenka tokį pranešimo gavimo būdą.  Mes suteikiame jums trisdešimt (30) dienų įspėjimo laikotarpį, kad galėtume pranešti svetainei, jei nesutinkate su nurodytais pakeitimais.

Jei turite klausimų, susisiekite su pagalba@startuokim.lt